Doktorun Adresi (2)

Hamidiye Mh., Merkez, Yenişehir Yerleşkesi, 63300 Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Harran Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akabe Mahallesi,, SSK Cad. No:1, 63050 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanliurfa Balikligöl Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Asoğlu Hakkında

Mehmet Asoğlu Kimdir?

Dr. Mehmet Asoğlu, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Asoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Asoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..net
Zamanlama
İlgi
Ortam

Değerli Dr.Mehmet Asoglu hocam sizin gibi değerli işinde profesyonel birin ile tanıştığım için çok mutluyum nasıl ki işinizde o kadr iyisiniz ki kadronuzda çalışan ekibimizde bi o kadr azimli güler yüzlü işinde ustalar ben hastaneye geldiğimde çok kötüydüm o kadr güzel ilgilenip baktılar ki daha haftam dolmadan iyi oldum ben iyi oldum isterim ki benim gibi insanlarda iyi olsun Tekrardan size ve ekibimize çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız Hıra Cennet 20-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Asoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Asoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Asoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Asoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Asoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Asoğlu ile anlaşmalı?
Mehmet Asoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Asoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Asoğlu Harran ÜniversitesiŞanliurfa Balikligöl Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Asoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Asoğlu Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Asoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Asoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Asoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Asoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Asoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Asoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.