Dr. Mehdi Muştu

Ortopedi ve Travmatoloji - Osmaniye

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehdi Muştu Hakkında

Mehdi Muştu Kimdir?

Dr. Mehdi Muştu, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehdi Muştu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehdi Muştu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehdi Muştu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehdi Muştu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Muştu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehdi Muştu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Muştu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehdi Muştu ile anlaşmalı?
Mehdi Muştu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehdi Muştu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehdi Muştu Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehdi Muştu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehdi Muştu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehdi Muştu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehdi Muştu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehdi Muştu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Muştu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehdi Muştu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Muştu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.