Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..a

COK TEŞEKKÜR EDERİM MEDENI BEY.ILGI VE ALAKANIZDAN DOLAYI SIZI YETISTIREN ANNE BABA NE MUTLU ILGINIZ ICIN COK TEŞEKKÜR EDERİM 20-07-2019

..

AKILLI DOKTOR 22-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Medeni Arpa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Medeni Arpa kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Arpa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Medeni Arpa için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Arpa şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Medeni Arpa ile anlaşmalı?

Medeni Arpa kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Medeni Arpa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Medeni Arpa Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Medeni Arpa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Medeni Arpa Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Medeni Arpa için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Medeni Arpa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Medeni Arpa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Arpa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Medeni Arpa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Arpa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.