Dr. Mazhar Müfit Ünal, Tokat, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Mazhar Müfit Ünal

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Tokat

Randevu Al Değerlendir

Adres

Cennet Ayağı, 10300 Edremit/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bnem..�K

Kendisini Tokat tan biliyoruz. Tevsşyelerine kesinlikle güveniyoruz... Mesleğini seven, güven veren ender insanlardan biri, Çok yoğun olmasından dolayı bir türlü randevu alamıyoruz. Eşim 3 kez boyun ameliyatı geçirmiş. boynunda pilatin kafes uygulandı. Yaklaşık 10 yıla yakın bel fıtığı şikayeti ve dayanılmaz ağrılar mevcut. Balıkesir Edremit te ikamet etmemize rağmen randevuları sürekli dolu olduğundan ve mhrs haricinde hasta da kabul edilmediğinden bir türlü sıra bulamıyoruz... Müfit Beyin tavsiyelerine ve görüşlerine güveniyoruz ve ihtiyacımız var... 29-07-2019

a Burhan..nmez

Can Can Can... İnsannnnn Allah onu dünyaya getiren ANA BABADAN razı olsun... Allah onu bizlere yetiştiren hocalardan razı olsun... Doktorum diyen doktorcuklar Mazhar Müfit Beyi örnek alarak DOKTOR olsun... 18-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mazhar Müfit Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mazhar Müfit Ünal kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mazhar Müfit Ünal için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Ünal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mazhar Müfit Ünal ile anlaşmalı?

Mazhar Müfit Ünal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mazhar Müfit Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mazhar Müfit Ünal Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mazhar Müfit Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mazhar Müfit Ünal Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Mazhar Müfit Ünal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mazhar Müfit Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mazhar Müfit Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mazhar Müfit Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.