Dr. Mahmut Keskin, Samsun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Mahmut Keskin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Samsun

Randevu Al Değerlendir

Adres

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mahmut Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mahmut Keskin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mahmut Keskin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Keskin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Keskin ile anlaşmalı?

Mahmut Keskin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mahmut Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mahmut Keskin Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mahmut Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mahmut Keskin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır.

Dr. Mahmut Keskin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mahmut Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mahmut Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Keskin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mahmut Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.