Dr. Mahmut Kebapçı

Radyoloji - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mahmut Kebapçı Hakkında

Mahmut Kebapçı Kimdir?

Dr. Mahmut Kebapçı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mahmut Kebapçı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mahmut Kebapçı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mahmut Kebapçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mahmut Kebapçı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Kebapçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mahmut Kebapçı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Kebapçı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Kebapçı ile anlaşmalı?
Mahmut Kebapçı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mahmut Kebapçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mahmut Kebapçı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mahmut Kebapçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mahmut Kebapçı Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mahmut Kebapçı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mahmut Kebapçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mahmut Kebapçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Kebapçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mahmut Kebapçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Kebapçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.