Dr. Lütfü Yorulmaz

Göğüs Hastalıkları - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Eğitim Mah. Poyraz Sokak Söğütlüçeşme İş Hanı 1/41 Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Sahrayı Cedit, 34722 Kadıköy/İstanbul  Bursa
İşyeri Hekimi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Lütfü Yorulmaz Hakkında

Lütfü Yorulmaz Kimdir?

Dr. Lütfü Yorulmaz, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Lütfü Yorulmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Lütfü Yorulmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Lütfü Yorulmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Lütfü Yorulmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. L Yorulmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Lütfü Yorulmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. L Yorulmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Lütfü Yorulmaz ile anlaşmalı?
Lütfü Yorulmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Lütfü Yorulmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Lütfü Yorulmaz İşyeri Hekimi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Lütfü Yorulmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Lütfü Yorulmaz Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Lütfü Yorulmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Lütfü Yorulmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Lütfü Yorulmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. L Yorulmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Lütfü Yorulmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. L Yorulmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.