Dr. Leyla Gözaydın

Radyoloji - Şanlıurfa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özalper, Turgut Özal 1. Cd. No:4, 44330 Yeşilyurt/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Leyla Gözaydın Hakkında

Leyla Gözaydın Kimdir?

Dr. Leyla Gözaydın, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Leyla Gözaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Leyla Gözaydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Leyla Gözaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Leyla Gözaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. L Gözaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Leyla Gözaydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. L Gözaydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Leyla Gözaydın ile anlaşmalı?
Leyla Gözaydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Leyla Gözaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Leyla Gözaydın Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiMalatya Eğitim Araştırma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Leyla Gözaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Leyla Gözaydın Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Leyla Gözaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Leyla Gözaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Leyla Gözaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. L Gözaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Leyla Gözaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. L Gözaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.