Dr. Koray Öncel

Tıbbi Mikrobiyoloji - Isparta

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Hızırbey, Doğum Ve Çocuk Bakımevi, 32100 Isparta Merkez/Isparta  Isparta
Isparta Doğum Ve Çocuk Bakimevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esentepe Mah., Ertuğrul Cad., 63300 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Koray Öncel Hakkında

Koray Öncel Kimdir?

Dr. Koray Öncel, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Koray Öncel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Koray Öncel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Koray Öncel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Koray Öncel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Öncel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Koray Öncel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Öncel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Koray Öncel ile anlaşmalı?
Koray Öncel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Koray Öncel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Koray Öncel Isparta Doğum Ve Çocuk BakimevıŞanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Koray Öncel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Koray Öncel Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Koray Öncel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Koray Öncel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Koray Öncel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Öncel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Koray Öncel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Öncel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.