Dr. Kerim Evrim Polat

Pratisyen Hekimlik - Kastamonu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kerim Evrim Polat Hakkında

Kerim Evrim Polat Kimdir?

Dr. Kerim Evrim Polat, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kerim Evrim Polat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kerim Evrim Polat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kerim Evrim Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kerim Evrim Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kerim Evrim Polat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Polat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kerim Evrim Polat ile anlaşmalı?
Kerim Evrim Polat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kerim Evrim Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kerim Evrim Polat Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kerim Evrim Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kerim Evrim Polat Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kerim Evrim Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kerim Evrim Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kerim Evrim Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kerim Evrim Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.