Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak, Dr.Zeki ACAR Cad. No:62, 41700 Eskihisar/Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kemal Kırmacı Hakkında

Kemal Kırmacı Kimdir?

Dr. Kemal Kırmacı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Kırmacı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kemal Kırmacı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kemal Kırmacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kemal Kırmacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Kırmacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kemal Kırmacı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Kırmacı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kemal Kırmacı ile anlaşmalı?
Kemal Kırmacı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kemal Kırmacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kemal Kırmacı Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kemal Kırmacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kemal Kırmacı Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Kemal Kırmacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kemal Kırmacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kemal Kırmacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Kırmacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kemal Kırmacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Kırmacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.