Doktorun Adresi

Karacaoğlan, 01510 Kozan/Adana  Adana
Adana Kozan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kazım Yelsel Hakkında

Kazım Yelsel Kimdir?

Dr. Kazım Yelsel, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kazım Yelsel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kazım Yelsel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kazım Yelsel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kazım Yelsel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Yelsel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kazım Yelsel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Yelsel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kazım Yelsel ile anlaşmalı?
Kazım Yelsel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kazım Yelsel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kazım Yelsel Adana Kozan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kazım Yelsel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kazım Yelsel Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Kazım Yelsel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kazım Yelsel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kazım Yelsel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Yelsel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kazım Yelsel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Yelsel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.