Dr. Kamil Kayahan, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Kamil Kayahan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Dirençli Mide Ağrıları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Esat Paşa Mah., İzmir Çanakkale Asfaltı No:2 D:1,  Menemen, İzmir
Özel Sada Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kamil Kayahan Hakkında

Kamil Kayahan Kimdir?

Dr. Kamil Kayahan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Kamil Kayahan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..lik

Eşi benzeri görülmemiş bir dr cok teşekkür ederim 1997 yılından bu yana başak dr gitmem çünkü çok seviyoruzz kamıl by 24-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kamil Kayahan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kamil Kayahan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Kayahan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kamil Kayahan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Kayahan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Kamil Kayahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kamil Kayahan Özel Sada Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kamil Kayahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kamil Kayahan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu, Endoskopi, Özofagus varisleri tedavisi, Fundoplikasyon, Ince barsak biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Dirençli Mide Ağrıları, Crohn Hastalığı, Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Kamil Kayahan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kamil Kayahan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kamil Kayahan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Kayahan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kamil Kayahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Kayahan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.