Dr. Kamil Kaplan

Ortopedi ve Travmatoloji - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir
Altıntepe, 65040 Merkez/Van Merkez/Van  Van
Van Asker Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kamil Kaplan Hakkında

Kamil Kaplan Kimdir?

Dr. Kamil Kaplan, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kamil Kaplan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kamil Kaplan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kamil Kaplan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kamil Kaplan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Kaplan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kamil Kaplan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Kaplan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kamil Kaplan ile anlaşmalı?
Kamil Kaplan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kamil Kaplan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kamil Kaplan T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan Asker Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kamil Kaplan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kamil Kaplan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Kamil Kaplan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kamil Kaplan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kamil Kaplan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Kaplan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kamil Kaplan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Kaplan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.