Doktorun Adresi (2)

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kadriye Yılmaz Hakkında

Kadriye Yılmaz Kimdir?

Dr. Kadriye Yılmaz, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadriye Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dr. Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.12.2010)
  • Ankara Dr. Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.12.2010)

Kadriye Yılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kadriye Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kadriye Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kadriye Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kadriye Yılmaz ile anlaşmalı?
Kadriye Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kadriye Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kadriye Yılmaz Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Düziçi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kadriye Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kadriye Yılmaz Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Kadriye Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kadriye Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kadriye Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kadriye Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.