Dr. Kadri Kocabaş

Dahiliye - İç Hastalıkları - Manisa

Takvim talep et Değerlendir

Kadri Kocabaş Hakkında

Kadri Kocabaş Kimdir?

Dr. Kadri Kocabaş, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadri Kocabaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kadri Kocabaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kadri Kocabaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kadri Kocabaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Kocabaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kadri Kocabaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kadri Kocabaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kadri Kocabaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kadri Kocabaş Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Kadri Kocabaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kadri Kocabaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kadri Kocabaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Kocabaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kadri Kocabaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Kocabaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.