Dr. İsmet Diker

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Efeler Mah., Efeler, Atatürk Bulv., Bergama Cad.2256 Sok. No:23/A, 09020 Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Ayfiz Ftr Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmet Diker Hakkında

İsmet Diker Kimdir?

Dr. İsmet Diker, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmet Diker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmet Diker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmet Diker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmet Diker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Diker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmet Diker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Diker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmet Diker ile anlaşmalı?
İsmet Diker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmet Diker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmet Diker Ayfiz Ftr Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmet Diker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmet Diker Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. İsmet Diker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmet Diker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmet Diker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Diker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmet Diker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Diker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.