Dr. İsmail Tuncer

Pratisyen Hekimlik - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İnönü, Trabzonspor Blv., 61040 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Tuncer Hakkında

İsmail Tuncer Kimdir?

Dr. İsmail Tuncer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Tuncer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Tuncer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Tuncer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Tuncer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Tuncer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Tuncer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Tuncer ile anlaşmalı?
İsmail Tuncer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Tuncer Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Tuncer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İsmail Tuncer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Tuncer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Tuncer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Tuncer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.