Doktorun Adresi

Yeni Şehir Mah. Kayseri Cad. Dış Kapı No:69, 58140 İmaret/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sivas Cumhuriyet Üni

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Şalk Hakkında

İsmail Şalk Kimdir?

Dr. İsmail Şalk, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Şalk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Şalk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Şalk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Şalk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Şalk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Şalk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Şalk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Şalk ile anlaşmalı?
İsmail Şalk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Şalk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Şalk Sivas Cumhuriyet Üni bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Şalk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Şalk Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. İsmail Şalk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Şalk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Şalk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Şalk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Şalk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Şalk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.