Dr. İsmail Gürkan Çıkım

Tıbbi Biyokimya - Kahramanmaraş

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Erkenez, Recep Tayyip Erdoğan Blv (Gaziantep K.Maraş Yolu) No:14, 46050 Güzelyurt/Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Gürkan Çıkım Hakkında

İsmail Gürkan Çıkım Kimdir?

Dr. İsmail Gürkan Çıkım, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Gürkan Çıkım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Gürkan Çıkım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Gürkan Çıkım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Gürkan Çıkım kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çıkım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çıkım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Gürkan Çıkım ile anlaşmalı?
İsmail Gürkan Çıkım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Gürkan Çıkım Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Gürkan Çıkım Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Gürkan Çıkım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çıkım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Gürkan Çıkım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çıkım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.