Dr. İsmail Dönmez

Tıbbi Mikrobiyoloji - Zonguldak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Mardin Şırnak Yolu, 47300 Çatalözü/Nusaybin/Mardin  Mardin
Mardın Nusaybın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Dönmez Hakkında

İsmail Dönmez Kimdir?

Dr. İsmail Dönmez, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Dönmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Dönmez Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Dönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Dönmez kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Dönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Dönmez için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Dönmez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Dönmez ile anlaşmalı?
İsmail Dönmez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Dönmez Mardın Nusaybın Devlet HastanesıT.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Dönmez Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. İsmail Dönmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Dönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Dönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Dönmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Dönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Dönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.