Doktorun Adresi

Şehitler, 814. Sk. No:28, 45020 Merkez/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Bağdiken Hakkında

İsmail Bağdiken Kimdir?

Dr. İsmail Bağdiken, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Bağdiken, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Bağdiken Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Bağdiken tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Bağdiken kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Bağdiken ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Bağdiken için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Bağdiken şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Bağdiken ile anlaşmalı?
İsmail Bağdiken kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Bağdiken nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Bağdiken Manısa Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Bağdiken hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Bağdiken Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. İsmail Bağdiken için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Bağdiken muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Bağdiken hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Bağdiken ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Bağdiken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Bağdiken hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.