Dr. İsak Koen Hemsi

Radyoloji - Kırklareli

Takvim talep et Değerlendir

İsak Koen Hemsi Hakkında

İsak Koen Hemsi Kimdir?

Dr. İsak Koen Hemsi, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İsak Koen Hemsi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsak Koen Hemsi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsak Koen Hemsi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsak Koen Hemsi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Koen Hemsi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsak Koen Hemsi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsak Koen Hemsi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsak Koen Hemsi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsak Koen Hemsi Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. İsak Koen Hemsi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsak Koen Hemsi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsak Koen Hemsi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Koen Hemsi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsak Koen Hemsi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Koen Hemsi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.