Dr. İrem Çapraz

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Teknik okullar, Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Gazi Üniversitesi Ha

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrem Çapraz Hakkında

İrem Çapraz Kimdir?

Dr. İrem Çapraz, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. İrem Çapraz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İrem Çapraz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İrem Çapraz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İrem Çapraz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çapraz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İrem Çapraz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çapraz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İrem Çapraz ile anlaşmalı?
İrem Çapraz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İrem Çapraz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İrem Çapraz Gazi Üniversitesi Ha bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İrem Çapraz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İrem Çapraz Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. İrem Çapraz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İrem Çapraz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İrem Çapraz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çapraz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İrem Çapraz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çapraz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.