Dr. İpek Candemir

Göğüs Hastalıkları, Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar - Ardahan

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İpek Candemir Hakkında

İpek Candemir Kimdir?

Dr. İpek Candemir, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar İpek Candemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İpek Candemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İpek Candemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İpek Candemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Candemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İpek Candemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Candemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İpek Candemir ile anlaşmalı?
İpek Candemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İpek Candemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İpek Candemir Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İpek Candemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İpek Candemir Göğüs Hastalıkları, ,Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar uzmanıdır.

Dr. İpek Candemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İpek Candemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İpek Candemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Candemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İpek Candemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Candemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.