Dr. İncifer Polat

Pratisyen Hekimlik - Kastamonu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İncifer Polat Hakkında

İncifer Polat Kimdir?

Dr. İncifer Polat, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İncifer Polat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İncifer Polat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İncifer Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İncifer Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İncifer Polat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Polat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İncifer Polat ile anlaşmalı?
İncifer Polat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İncifer Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İncifer Polat Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İncifer Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İncifer Polat Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İncifer Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İncifer Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İncifer Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İncifer Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.