Dr. İnci Çelikbaş

Aile Hekimliği - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cuma Mh, Egemenlik Blv, 09010 Merkez/Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydın Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sağlık, Sıhhiye Katlı Otoparkı, 06430 Çankaya/Ankara  Aydın
Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İnci Çelikbaş Hakkında

İnci Çelikbaş Kimdir?

Dr. İnci Çelikbaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İnci Çelikbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İnci Çelikbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İnci Çelikbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İnci Çelikbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çelikbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İnci Çelikbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çelikbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İnci Çelikbaş ile anlaşmalı?
İnci Çelikbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İnci Çelikbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İnci Çelikbaş Aile HekimliğiAydın Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziHalk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İnci Çelikbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İnci Çelikbaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. İnci Çelikbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İnci Çelikbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İnci Çelikbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çelikbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İnci Çelikbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çelikbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.