Doktorun Adresi

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlhami Sürer Hakkında

İlhami Sürer Kimdir?

Dr. İlhami Sürer, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. İlhami Sürer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlhami Sürer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ammed..yahi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hi sir.. Iam dr. Muhammed.. iraqi doctor came from iraq to treatment my little daughter which has 2 years and 5 month and suffering from 2-3 anal fissures.. Please replay to my message.. Thanks alot 07-07-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlhami Sürer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlhami Sürer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Sürer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlhami Sürer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Sürer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlhami Sürer ile anlaşmalı?
İlhami Sürer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İlhami Sürer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İlhami Sürer Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlhami Sürer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İlhami Sürer Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. İlhami Sürer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlhami Sürer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlhami Sürer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Sürer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlhami Sürer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Sürer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.