Dr. İbrahim Uğun

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sur, Sur Mah. Banecırf Mevki, 73200 Cizre/Şırnak  Şırnak
Şirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İbrahim Uğun Hakkında

İbrahim Uğun Kimdir?

Dr. İbrahim Uğun, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Uğun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İbrahim Uğun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İbrahim Uğun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İbrahim Uğun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Uğun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İbrahim Uğun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Uğun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Uğun ile anlaşmalı?
İbrahim Uğun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İbrahim Uğun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İbrahim Uğun Aile HekimliğiŞirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İbrahim Uğun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İbrahim Uğun Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İbrahim Uğun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Uğun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İbrahim Uğun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Uğun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İbrahim Uğun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Uğun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.