Dr. İbrahim Hakan Güllü

Kardiyoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İbrahim Hakan Güllü Hakkında

İbrahim Hakan Güllü Kimdir?

Dr. İbrahim Hakan Güllü, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Hakan Güllü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İbrahim Hakan Güllü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İbrahim Hakan Güllü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İbrahim Hakan Güllü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Güllü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İbrahim Hakan Güllü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Güllü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Hakan Güllü ile anlaşmalı?
İbrahim Hakan Güllü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İbrahim Hakan Güllü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İbrahim Hakan Güllü Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İbrahim Hakan Güllü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İbrahim Hakan Güllü Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. İbrahim Hakan Güllü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Hakan Güllü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İbrahim Hakan Güllü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Güllü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İbrahim Hakan Güllü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Güllü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.