Dr. İbrahim Ethem Özsoy, Şanlıurfa, Göğüs Cerrahisi

Dr. İbrahim Ethem Özsoy

Göğüs Cerrahisi - Şanlıurfa

Randevu Al Değerlendir

Adres

Sanayi, Atatürk Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri, Turkey  Kayseri
Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rahim..cı

Kayseri Şehir Hastanesinde Göğüs Cerrahi Bölümünde en başarılı hekim hasta ve hasta yakınlarına gerekli olan her şeyi açıklıyor tedavi sürecinde moral motivasyon vermeyi hiç eksik etmez, güler yüzlü birisi hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan bir tanesi Allah razı olsun 16-07-2018

rahim..cı

Kayseri Şehir Hastanesinde Göğüs Cerrahi Bölümünde en başarılı hekim hasta ve hasta yakınlarına gerekli olan her şeyi açıklıyor tedavi sürecinde moral motivasyon vermeyi hiç eksik etmez, güler yüzlü birisi hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan bir tanesi Allah razı olsun 16-07-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İbrahim Ethem Özsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İbrahim Ethem Özsoy kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Özsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Özsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Ethem Özsoy ile anlaşmalı?

İbrahim Ethem Özsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Ethem Özsoy Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. İbrahim Ethem Özsoy Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Ethem Özsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Özsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İbrahim Ethem Özsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Özsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.