Dr. Hüseyin Özgür Aytaç, Adana, Genel Cerrahi

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç

Genel Cerrahi - Adana

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..

Allah Binlerce Kez Razi Olsun.. Dunya Tatlisi, Muthis Karakterli, Tabiri Caiz ise 10 Numara 5 Yildiz, Adam Gibi Adam... Annemi Ameliyat Eden Bizi Ve Annemi Sicak Tavirlariyla muthis Rahatlatan Kişi.. 19-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Aytaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Aytaç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Özgür Aytaç ile anlaşmalı?
Hüseyin Özgür Aytaç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hüseyin Özgür Aytaç Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hüseyin Özgür Aytaç Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Özgür Aytaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Aytaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüseyin Özgür Aytaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Aytaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.