Dr. Hüseyin Onur Gülseren

Göz Hastalıkları - Yalova

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmet Paşa Mah., İzmit Kara Yolu 3.Km, 77100 Yalova Merkez/Yalova  Yalova
Yalova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Onur Gülseren Hakkında

Hüseyin Onur Gülseren Kimdir?

Dr. Hüseyin Onur Gülseren, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Onur Gülseren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Onur Gülseren Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..�ol
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor bey ,göz hastalıkları tedavileri, operasyonları, göz kapağı operasyonu hatta botoks vb uygulamaları için ender rastlanan değerli doktorlarımızdan biridir.Tüm bu saydığım sebeplerle yıllardır kendisini ziyaret ettik ,eşi dostu götürdük ve herkese tavsiye ediyorum çünkü bizde, götürdüğümüz kişilerde tedavi sonucunda çok memnun ayrıldık. En kötü yanı bir kez kendisine giderseniz başka hekime gitmeniz zor ,çünkü hem konusunda bu ölçüde uzmanlığa sahip hem de insani değerlerini koruyabilen saygın hekimlere rastlamak zor. 30-09-2021

gül..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorumun ilgili, güler yüzü, anlayışlı, olması sorduğum sorulara cevap vermesi beni psikolojik açıdan rahatlatması korkusuz , tereddütsüz ameliyat olmamı sağladı .Çok teşekkür ediyorum Sayın Hüseyin Onur GÜLSEREN . 29-05-2018

yda..n

O kadar iyi bir doktor ki.. Çok korkuyordum şalazyon ameliyatı oldum bu arada. Hayatımda karşılaştığım tartışmasız en iyi doktor ? Yalova'dan gitmeyin.. 17-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Onur Gülseren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüseyin Onur Gülseren kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Gülseren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Gülseren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Onur Gülseren ile anlaşmalı?
Hüseyin Onur Gülseren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hüseyin Onur Gülseren Yalova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hüseyin Onur Gülseren Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Onur Gülseren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Gülseren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüseyin Onur Gülseren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Gülseren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.