Dr. Hülya Gülbaş

Radyasyon Onkolojisi - Malatya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İnönü Ünv., 44000 Üzümlü/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Gülbaş Hakkında

Hülya Gülbaş Kimdir?

Dr. Hülya Gülbaş, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Gülbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Gülbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hülya Gülbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hülya Gülbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Gülbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hülya Gülbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Gülbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Gülbaş ile anlaşmalı?
Hülya Gülbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hülya Gülbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hülya Gülbaş İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hülya Gülbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hülya Gülbaş Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Hülya Gülbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Gülbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hülya Gülbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Gülbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hülya Gülbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Gülbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.