Dr. Hilal Yurtseven

Psikiyatri - Çanakkale

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merkez, İsmetpaşa, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hilal Yurtseven Hakkında

Hilal Yurtseven Kimdir?

Dr. Hilal Yurtseven, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Hilal Yurtseven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hilal Yurtseven Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hilal Yurtseven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hilal Yurtseven kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Yurtseven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hilal Yurtseven için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Yurtseven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hilal Yurtseven ile anlaşmalı?
Hilal Yurtseven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hilal Yurtseven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hilal Yurtseven Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hilal Yurtseven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hilal Yurtseven Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Hilal Yurtseven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hilal Yurtseven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hilal Yurtseven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Yurtseven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hilal Yurtseven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Yurtseven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.