Dr. Hikmet Kıztanır, İstanbul, Aile Hekimliği

Dr. Hikmet Kıztanır

Aile Hekimliği - İstanbul

Eklem Kireçlenmesi (Osteoartrit), Hemoglobin A1c(Hba1c), Tetanoz Aşısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

  İstanbul
Çapa

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hikmet Kıztanır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hikmet Kıztanır kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Kıztanır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hikmet Kıztanır için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Kıztanır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hikmet Kıztanır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hikmet Kıztanır Çapa bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hikmet Kıztanır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Hikmet Kıztanır Aile Hekimliği, uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Immunizasyon(aşılama), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı alanlarında hizmet veriyor ve Eklem Kireçlenmesi (Osteoartrit), Hemoglobin A1c(Hba1c), Tetanoz Aşısı, Aile Terapisi, Besin Zehirlenmeleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hikmet Kıztanır için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hikmet Kıztanır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hikmet Kıztanır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Kıztanır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hikmet Kıztanır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Kıztanır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.