Dr. Hicran Çobaner Taşkın

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hicran Çobaner Taşkın Hakkında

Hicran Çobaner Taşkın Kimdir?

Dr. Hicran Çobaner Taşkın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hicran Çobaner Taşkın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hicran Çobaner Taşkın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hicran Çobaner Taşkın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hicran Çobaner Taşkın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Çobaner Taşkın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Çobaner Taşkın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hicran Çobaner Taşkın ile anlaşmalı?
Hicran Çobaner Taşkın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hicran Çobaner Taşkın Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hicran Çobaner Taşkın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hicran Çobaner Taşkın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Çobaner Taşkın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hicran Çobaner Taşkın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Çobaner Taşkın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.