Dr. Heval Bozdağ

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Fırat Mh., Merkez, Tedaş Yanı, 04200 Ağrı Merkez/Ağrı  Ağrı
Ağri Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Heval Bozdağ Hakkında

Heval Bozdağ Kimdir?

Dr. Heval Bozdağ, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Heval Bozdağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Heval Bozdağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Heval Bozdağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Heval Bozdağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Bozdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Heval Bozdağ için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Bozdağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Heval Bozdağ ile anlaşmalı?
Heval Bozdağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Heval Bozdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Heval Bozdağ Ağri Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Heval Bozdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Heval Bozdağ Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Heval Bozdağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Heval Bozdağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Heval Bozdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Bozdağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Heval Bozdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Bozdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.