Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz

Pratisyen Hekimlik - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayriye Alkaya Yılmaz Hakkında

Hayriye Alkaya Yılmaz Kimdir?

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayriye Alkaya Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayriye Alkaya Yılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Alkaya Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Alkaya Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayriye Alkaya Yılmaz ile anlaşmalı?
Hayriye Alkaya Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Alkaya Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hayriye Alkaya Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Alkaya Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.