Dr. Hayrettin Fidan

Tıbbi Patoloji - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dikkaldırım, Zübeyde Hanım Cd., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayrettin Fidan Hakkında

Hayrettin Fidan Kimdir?

Dr. Hayrettin Fidan, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayrettin Fidan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayrettin Fidan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hayrettin Fidan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hayrettin Fidan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Fidan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hayrettin Fidan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Fidan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayrettin Fidan ile anlaşmalı?
Hayrettin Fidan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hayrettin Fidan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hayrettin Fidan Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hayrettin Fidan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hayrettin Fidan Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Hayrettin Fidan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hayrettin Fidan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hayrettin Fidan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Fidan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hayrettin Fidan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Fidan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.