Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Havva Asoğlu Hakkında

Havva Asoğlu Kimdir?

Dr. Havva Asoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Havva Asoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Havva Asoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it..R

analitik yönü kuvvetli mukemmel bir doktor 17-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Havva Asoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Havva Asoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Asoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Havva Asoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Asoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Havva Asoğlu ile anlaşmalı?
Havva Asoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Havva Asoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Havva Asoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Havva Asoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Havva Asoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Havva Asoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Havva Asoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Havva Asoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Asoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Havva Asoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Asoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.