Dr. Hatice Urlu

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Hatice Urlu Hakkında

Hatice Urlu Kimdir?

Dr. Hatice Urlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Urlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hatice Urlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hatice Urlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hatice Urlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Urlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hatice Urlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hatice Urlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hatice Urlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hatice Urlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hatice Urlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hatice Urlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hatice Urlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Urlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hatice Urlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Urlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.