Dr. Hasan Sezgin, Ankara, Aile Hekimliği

Dr. Hasan Sezgin

Aile Hekimliği - Ankara

Tükenmişlik Sendromu, Polio (Çocuk Felci) Aşısı, Anemi (kansızlık)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

ivedik cad no:287 yenimahalle  Yenimahalle, Ankara
yahyalarsağlıkocağı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Sezgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Sezgin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Sezgin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Sezgin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Sezgin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hasan Sezgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Sezgin yahyalarsağlıkocağı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Sezgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Sezgin Aile Hekimliği, uzmanıdır. Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol) alanlarında hizmet veriyor ve Tükenmişlik Sendromu, Polio (Çocuk Felci) Aşısı, Anemi (kansızlık), Hpv Aşısı, Doğum Kontrol Rahim İçi Araçlar (Spiral) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hasan Sezgin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Sezgin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Sezgin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Sezgin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Sezgin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Sezgin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.