Dr. Hasan Önal, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Hasan Önal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..ıcı

Hasan bey,size ne kadar dua etsem azdır....hastanız lal nisa yapıcı...tip 1 diyabet...sonuna kadar bizi hastanede tutup en düşük 1 ünite insülinle bizi taburcu ettiniz...hastanede kaldığım süreçte sadece bizimle alakası olmayan bir çokhasta çocukların anneleriyle konuştuğumda doktor doktor,gezdik..çooķ uzaklardan geldik sadece hasan beyde şifa bulduk dediler. Tv lerde çıktık dediler...izledimm..takip ettim..sizin gibi insan ve yüreği böyle güzel dr.yok....Allah sizi hep korusun..iyi ki sizi tanıdık ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz!....hiç unutamam kızım için yaptıklarınızı.... 15-11-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Önal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Önal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Önal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Önal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Önal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Önal ile anlaşmalı?
Hasan Önal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Önal T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Önal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Önal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Hasan Önal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Önal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Önal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Önal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Önal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.