Dr. Hasan Atuk

Ortopedi ve Travmatoloji - Balıkesir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni, Çanakkale Yolu 6. Km., 10200 Bandırma/Balıkesir  Balıkesir
Bandırma Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Atuk Hakkında

Hasan Atuk Kimdir?

Dr. Hasan Atuk, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Atuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Atuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Atuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Atuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Atuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Atuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Atuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Atuk ile anlaşmalı?
Hasan Atuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Atuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Atuk Bandırma Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Atuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Atuk Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Hasan Atuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Atuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Atuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Atuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Atuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Atuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.