Dr. Harun Erkan Aytekin

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Harun Erkan Aytekin Hakkında

Harun Erkan Aytekin Kimdir?

Dr. Harun Erkan Aytekin, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Harun Erkan Aytekin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Harun Erkan Aytekin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Harun Erkan Aytekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Harun Erkan Aytekin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Aytekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Harun Erkan Aytekin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Aytekin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Harun Erkan Aytekin ile anlaşmalı?
Harun Erkan Aytekin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Harun Erkan Aytekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Harun Erkan Aytekin Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Harun Erkan Aytekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Harun Erkan Aytekin Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Harun Erkan Aytekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Harun Erkan Aytekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Harun Erkan Aytekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Aytekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Harun Erkan Aytekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Aytekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.