Dr. Hamit Kuas

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Balıkesir

Takvim talep et Değerlendir

Hamit Kuas Hakkında

Hamit Kuas Kimdir?

Dr. Hamit Kuas, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hamit Kuas, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hamit Kuas Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hamit Kuas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hamit Kuas kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Kuas ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hamit Kuas nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hamit Kuas bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hamit Kuas hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hamit Kuas Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hamit Kuas için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hamit Kuas muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hamit Kuas hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Kuas ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hamit Kuas hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Kuas hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.