Dr. Halik Yıldız

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Erkizan, Selçuklu Çarşısı, 13400 Ahlat/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Ahlat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şenyurt, Kayseri Cd., 38820 Sarıoğlan/Kayseri  Kayseri
Kayseri Sarıoğlan İlçe Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Halik Yıldız Hakkında

Halik Yıldız Kimdir?

Dr. Halik Yıldız, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Halik Yıldız, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halik Yıldız Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Halik Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Halik Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Halik Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Yıldız şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halik Yıldız ile anlaşmalı?
Halik Yıldız kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Halik Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Halik Yıldız Bıtlıs Ahlat Devlet HastanesıKayseri Sarıoğlan İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Halik Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Halik Yıldız Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Halik Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halik Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Halik Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Halik Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.