Dr. Hale Akpınar, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Hale Akpınar

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

maaydeniz..un

Gastroentroloji bölümünde yatmakta olan nejla demir bu bölümde olup Hale hocamın hasta olduğum için çok şanslıyım.Ozan hocam ve ekibi de mesleklerini severek yaptıkları her hallerinden belli olup hastalığımın sebebini bulmak için ellerin den geleni yapıyorlar..Kendilerini hastalarına adayıp hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor ona göre davranıyorlar..Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ülkemizin sizin gibi hocalara ihtiyacı var.. 16-03-2018

un..miş

kendi alanınnın en başarılı dokturu büy le hocalar ülkemizde çok olması gerekir ki hastalar şifa bulsun hale hoca işini severek ve titizlikle başarılı bir şekilde yapıyor çok menmunuz iyiki var 10 numara hoca aynı zamanda türkiye nin yetiştirdigi çok az hocalardandır allah saglıklı ve uzun ömürler versin hiç yaşlanmasın başarısı daim olsun 18-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hale Akpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hale Akpınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Akpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hale Akpınar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Akpınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hale Akpınar ile anlaşmalı?
Hale Akpınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hale Akpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hale Akpınar Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hale Akpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hale Akpınar Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Hale Akpınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hale Akpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hale Akpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Akpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hale Akpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Akpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.