Doktorun Adresi

Boztepe Mah., İran Cad No:144, 61030 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakkı Özçelik Hakkında

Hakkı Özçelik Kimdir?

Dr. Hakkı Özçelik, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakkı Özçelik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkı Özçelik Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakkı Özçelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hakkı Özçelik kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Özçelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hakkı Özçelik için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Özçelik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakkı Özçelik ile anlaşmalı?
Hakkı Özçelik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hakkı Özçelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hakkı Özçelik Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hakkı Özçelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hakkı Özçelik Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Hakkı Özçelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hakkı Özçelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hakkı Özçelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Özçelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hakkı Özçelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Özçelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.